در باره كلينيك:كلينيك فوق تخصصي چشم پزشكي و مركز ليزر پارسيان به منظور ارائه خدمات مدرن چشم پزشكي به خصوص در زمينه ليزر درماني چشم توسط گروهي از اساتيد دانشگاه و متخصصين برجسته كشور در اصفهان دائر گرديد .هم اكنون اين مركز داراي پيشرفته ترين تجهيزات تشخيصي و درماني بوده و خدمات ارائه شده از نظر كيفي در حد بسيار مطلوبي مي باشد .ما سعي كرده ايم همواره دانش و تجهيزات خود را به روز كرده و بهترين امكانات را براي مراجعين محترم فراهم نمائيم . بسياري از خدمات ارائه شده در اين مركز براي اولين بار در استان و بعضي از آنها براي اولين بار در كشور به بيماران عرضه شده است .


 
 

سير پذيرش بيماران در كلينيك به گونه اي است كه بيمار ابتدا توسط اپتومتريست معاينه شده و با آخرين دستگاههاي موجود آزمايشات لازم از چشم او انجام شده و در پرونده ثبت مي شود . سپس بيمار توسط پزشك متخصص معاينه گرديده و معاينات وي تكميل مي شود . در صورت نياز براي بيمار مشاوره فوق تخصصي انجام شده و نهايتا پرونده توسط پزشك معالج كنترل ، و پس از تائيد، بيمار كانديد عمل مي شود . در روز عمل نيز بيمار توسط پزشك جراح معاينه و سپس تحتت عمل قرار مي گيرد . اين روند اگرچه ممكن است براي بيمار وقت گير باشد ولي در نهايت به منفعت او تمام مي شود ،چراكه در مراحل مختلف، يافته ها و معاينات بيمار كنترل شده و معاينات و پرونده او از هر نظر تكميل مي گردد .


سعي شده قبل از عمل، هنگام عمل و پس از آن کليه استانداردهاي مربوطه رعايت شود و با نظارت هاي کيفي پزشکان متخصص و نيز تکنيسين ها و مهندسين شرکت سازنده دستگاه، دقت و سلامت عمل کنترل شود. علاوه بر نظارت مهندسين داخلي، شرکت هاي سازنده دستگاهها نيز بصورت منظم و دوره اي متخصصين خود را از خارج کشور به اين مرکز اعزام نموده و ضمن کنترل مراحلي که صورت پذيرفته است بر کيفيت خدمات ارائه شده در اين مرکز صحه گذاشته و اين كلينيك بعنوان يک مركز نمونه و پيشرفته مورد تاييد قرار گرفته است.


هم اکنون تعدادي از چشم پزشکان مجرب در رشته هاي مختلف با اين مرکز همکاري دارند و كليه خدمات چشم پزشکي را به مراجعين محترم ارائه ميدهند.


درراستاي تحقق اهداف كيفي كلينيك،ما اقدام به استقرار سيستم مديريت كيفيت بر اساس الزامات ISO9001-2000 نموده و موفق به دريافت گواهينامه مزبور از شركت TUV NORD آلمان شديم .


چرا کلينيک پارسيان:

- کلينيک فوق تخصصي چشم پزشکي و مرکز ليزر پارسيان داراي پيشرفته ترين تجهيزات چشم پزشکي در زمينه اصلاح عيوب انکساري و ليزر چشم مي باشد . اين كلينيك تنها مرکز در سطح کشور و منطقه است که مجهز به تکنولوژي پيشرفته فمتو- ليزيك ( Femto-LASIK) مي باشد .


- ما اولين مركز چشم پزشكي كشور هستيم كه با آميختن دو تكنولوژي برتر دنيا يعني فمتو – ليزيك و زايوپتيك قادريم عمل ليزيك را با دقت و امنيت بسيار بالا و به صورت" تمام ليزر " انجام دهيم .


- اين مرکز داراي تجربه زيادي در استفاده از تکنولوژِي مدرن Wavefront بوده و ما قادريم طيف وسيعي از عيوب انكساري چشم را با شيوه اي كه براي هر چشم مناسب است درمان كنيم .


- پزشکان کلينيک پارسيان داراي تجربه چندين ساله در زمينه اصلاح عيوب انکساري وساير جراحي هاي چشم هستند که به تعدادي از آنها در زير اشاره مي کنيم:


- انجام هزاران عمل ليزيك و PRK براي اولين بار در استان .


- انجام اعمال جراحي آب مرواريد به روشهاي نوين از قبيل فيکو و لنزهاي فولدبل (تاشونده ) براي اولين بار در استان. استفاده ازدستگاه ليزر جهت عمل آب مواريد همراه با کارگذاري لنزهاي داخل چشمي از برش بسيار کوچک (5/1 ميليمتر ) براي اولين بار در استان.


-كارگذاري رينگ هاي داخل قرنيه اي نظير INTACS و Ferarra براي اولين بار در استان.


-کارگذاري لنزهاي داخل چشمي مدرن براي اولين بار در استان ، به منظور اصلاح عيوب انکساري بالا در بيماراني که قادر به انجام اعمال ليزر و استفاده از لنزهاي معمولي چشم نبوده اند.


-بکارگيري شيوه ها و تكنيك هاي پيشرفته جراحي در بيماري هاي مختلف چشم نظير آب مرواريد ، آب سياه ، انحرافات چشم ، جراحي هاي پلاستيک ، بيماريهاي شبکيه و غيره.

 

   
 


 
Copyright (c) 1399/08/04 persianeyeclinic.com
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا